Grupa Partner jest lokalnym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Już od ponad dekady świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych, jak i dla odbiorców indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Dynamiczny rozwój branży i wysokie wymagania stawiane przez naszych klientów powodują że jedynie firmy profesjonalne, posiadające kompetencje i dysponujące odpowiednim zapleczem technicznym są w stanie sprostać oczekiwanej jakości. Nasze dotychczasowe doświadczenie i posiadany potencjał pozwalają nam realizować usługi oparte na zaawansowanej technologii i nowatorskich rozwiązaniach organizacyjnych. Jakość naszych usług potwierdzają wdrożone systemy i referencje otrzymane od zadowolonych klientów. Wypracowany system rekrutacji personelu i kilkustopniowy nadzór nad wykonaniem usługi gwarantuje realizację zgodną z zapisami i potrzebami Klienta. Pragniemy pomóc w wyborze usług, z których korzystają najbardziej wymagający klienci, powierzając w całości rozwiązywanie swoich problemów w zakresie ochrony osób i mienia.

Kiedy Państwo zdecydujecie się powierzyć swoje bezpieczeństwo Partner Security prosimy o kontakt a nasz przedstawiciel umówi się z Wami na spotkanie. Doradztwo, projektowanie i wycenę systemów zapewniamy gratis.

Lokalizator GPS do samochodu

Inwestując w nowoczesny i funkcjonalny lokalizator GPS do samochodu, użytkownik zyskuje możliwość kontrolowania pozycji pojazdów i osób. Szeroki zakres zastosowań oraz sporo funkcji konfiguracyjnych pozwala na dostosowanie funkcji do indywidualnych potrzeb. Polecamy lokalizator GPS przede wszystkim właścicielom firm, którzy pragną skutecznie zarządzać flotą posiadanych pojazdów i monitorować pracowników.

Lokalizacja

Lokalizator GPS samochodów udostępnia dane o położeniu pojazdu, jego koordynatach, prędkości i stanie zapłonu oraz inne informacje dotyczące podłączonych urządzeń pojazdowych.